YENİ
ÜYELİK
ŞİFREMİ
UNUTTUM?

31 Kişi Online

AnGeL

www.seslidunyamobil.com yeni sesli mobil sohbet chat sayfamız herkese hayırlı olur inşallah.

A R S L A N

SESLİDÜNYAMOBİL.COM GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL SOHBETLERİN YAŞANDIĞI ORTAM

Puding

seslidunyamobil - Ailesi olarak herkesi herkese iyi sohbetler dilerim.. seslidünyamobil, seslidünya mobil, sesli dünya mobil,,

SeWda ÇiÇeği

Seslidunyamobil.com ' Ailesi oLabilmek ayrıcalıktır . . Bilmem Anlatabildimmi !!!!

eSin

Sesli Dünya Mobil * Farklı insanların Buluştuğu yer . İnsanlığını kaybetmeyen seslidünyamobil.com ' ailesine teşekkürler ..

éRáy TüRKéRí

SeSLiDunyaMobiL AiLemize HoSGeLDiniz. İyi Eglenceler DiLeRim

MEKAN-27

SesliDünya Mobil - Sitemiz Hepimize Hayırlı Uğurlu olsun. Sitemize Tüm tarayıcılardan giriş yapabilirsiniz. Seslidünyamobil.Com, Sesli Dünya Mobil, Web SesliDünya Mobil Chat Sohbet sitesidir.

seven_kalp

Siteye Giriş Yaptı

Sesli Kameralı Chat - Online Seslidünya Mobil,

   sesli chat, sesli sohbet siteleri, sesli görüntülü konuşma siteleri web ve mobil girişleriyle kesintisiz hizmet sunan seslidünya mobil gibi kaliteli sohbet imkanları sunmaktadır. 

   insanların mobil konusunda seslidünya sı olarak bilinen Seslidunyamobil chat sohbet kanalı olarak daima 7/24 kullanıcılarına üstün kalitede sohbet ve tanışma seçenekleri sunar. Sesli chat, sesli sohbet,  sesli siteler, yeni açılan sesli chat. sesli sohbet. seslidünya. sesli chat. sesli siteler. kameralı chat. sesli dünya. seslidünya chat sohbet. seslidünya web mobil. seslidünya sesli dünya seslidunya sesli dünya chat. sesli dünya kameralı seslidünya seslidünya sesli sohbet, seslidünya seslichat, seslidünyaweb sesli sohbet sitesi, seslidünya. seslidunyamobil. seslidunya mobil. sesli dünya sesli chat sesli sohbet sesli siteler sesli chat sohbet muhabbet diyaloğ web seslidünya sesli dünya seslidünya. chat siteleri daima yeni insanların birbirleri ile tanıştığı platformlardır. 

         sesli chat siteleri, sesli sohbet kanalları, sesli chat siteleri isimleri, sesli sohbet, sesli sohbet siteleri, sesli chat, seslichatt, seslidünyaa, sesli siyteler, seslidünya webchat, seslidünya websohbet, seslidünya web canlichat, sesli siteler, seslisiteler, seslisohbet, seslichat,seslidünya chat sesli sohbet sesli chat seslidünyamobil seslidunyamobil seslidunyamobil sesli dunya mobil seslidunya mobil, seslidünyamobil chat. sesli sohbetler, sesli chat siteleri sayesinde sizde hemen yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. 

     eski zamanlarda google üzerinde bulunan tüm alan adları kendi isimleri aratıldığında mutlaka 1. sırada çıkardı günümüzde ise google de işi paraya düktüğü için alan adı yani domain ismi olan isim 1. sırada değilde parayı veren firma 1. sırada olmaktadır. Bu haksız ilerleyişi google, ne zamana kadar sürdürecek bilinmemektedir. Google tarama motorlarında otomatık olarak taratılıyor denılsede herkeste biliyorkı o tarama robotlarına kodları gıren ve kayıt yapanda ınsandır. Yani tüm tarayıcılara  mesela google yazan insanlar haliyle googleye erişmek isteyen insanlar olarak bilinmektedir. Yani durum böyle ise seslidünya mobil aratması yapan insanlarında seslidünyamobil.com alan adına sahıp siteye erişmek istesede para aldıkları yabancı fırmalardan lınk aldıkları hıt verdıklerı siteleri ön sıralara çekmektedir. Google çoğu ülkeler tarafından  para ve yayın yasakları yemiş olasada halen bu davranışını sürdürmektedir. Dilerizki her alan adı googlede aratıldığında 1. sırada o alan adı com uzantısı olarak yer alsın. 

Yazar : MEKAN-27
06 Oca Per 22:16
217 Görüntüleme


Gönder


POPÜLER YORUMLAR